Anasayfa Anasayfa

Park Zon İletişim

Yönetim & Showroom

Adres: Kayışdağı Cad.
Ayşe Hatun Çeşme Sok. No: 6/A
34751, Küçükbakkalköy
Ataşehir / İstanbul

Tel: 0 216 577 04 21 - 22
Faks: 0 216 577 04 23

info@parkzon.com.tr
www.parkzon.com.tr


Kroki ve Yol Tarifi


Çalisma Saatleri

08:30-18:00 (Pzt - Cts)

Ücretsiz otoparkımız mevcuttur.

ParkZon - Çalışma Ekibimiz

Çalışma Ekibi

Sizlere en iyi, en doğru, en etkili ve en ekonomik hizmeti verebilmek için, kendi alanlarında uzman profesyonellerden oluşturulan çalışma grubumuz:

Kurucularımız

Pekcan Birinci

Arzu Birinci

ParkZon Çalışma Ekibi - Pekcan Birinci ParkZon Çalışma Ekibi - Arzu Birinci

Pekcan Birinci, İzmir doğumlu olup, Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi  mezunudur. Marketing, iş idaresi, genel yönetim  gibi konularda eğitimler aldı. Çeşitli kuruluşlarda profesyonel yönetici olarak çalıştıktan sonra, Deva Holding'e bağlı kuruluşlarda da 15 yıl genel müdürlük yaptı. 2003 yılında eşi ile birlikte kendi şirketini kurdu. 

2004 yılında ABD'de "Evde Çocuk Güvenliği - Childproofer” eğitimi ile yine aynı ülkede 2009 yılında yaşlıların ve fiziksel engellilerin hayatını kolaylaştırmaya ve kazalardan korumaya dönük mimari tasarım ve destek ürünleri (asistive device) programı olan  “Home Modification” eğitimini aldı. 

Halen eşi Arzu Birinci ile bu konsepti Türkiye'ye ilk getiren ve ülkemizde sektörün ilk firması olma tecrübesine sahip Parkzon'un kurucusu olup, "Çocuk Güvenliği ve Yaşlı Güvenliği" konularında uygulamalar yapmakta ve eğitimler vermektedir. 

Arzu Birinci, İstanbul doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini İstanbul'da sürdürdü. Pertevniyal Lisesi'nden mezun oldu. Yüksek öğrenimini 1997 yılında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı alanında yaptı. Beş yıl boyunca iç mimar olarak çalıştı. 2005 yılında çocuklar için "Güvenli  Ev Tasarımı" üzerine yüksek lisans yaptı. 

ABD'de 2004 yılında "Evde Çocuk Güvenliği - Childproofer” eğitimi ile yine aynı ülkede 2009 yılında yaşlıların ve fiziksel engellilerin hayatını kolaylaştırmaya ve kazalardan korumaya dönük mimari tasarım ve gerekli destek ürünleri (asistive device) programı olan “Home Modification” eğitimini aldı.

Halen eşi Pekcan Birinci ile bu konsepti Türkiye'ye ilk getiren ve ülkemizde sektörün ilk firması olma tecrübesine sahip Parkzon'un kurucusu olup, "Çocuk Güvenliği ve Yaşlı Güvenliği" konularında uygulamalar yapmakta ve eğitimler vermektedir. 

 


 

Çalışma Gurubumuz ve Danışmanlarımız

İnşaat Mühendisi - Bir Kişi

Mimar - Bir Kişi

Tekniker / Montör - Üç Kişi

Müşteri İlişkileri Uzmanı - Bir Kişi

Fizik Tedavi ve Rahabilitasyon Uzmanı (Danışman) - Bir Kişi

Fizyoterepist ( Danışman) - Bir Kişi

Copyright © 2009 ParkZon | Tüm hakları saklıdır | Tasarım & Programlama: Elif Yazılım